Julia Mikołajczyk

Dyrektor artystyczny Akademii Rozwoju Artystycznego. Aktorka, pedagog, logopeda. Od wielu lat przygotowuje autorskie programy z dziedziny emisji głosu, wystąpień publicznych, terapii teatrem, techniki wokalnej, pracy z rekwizytem, skupienia i koncentracji, kreatywności, ekspresji scenicznej i improwizacji aktorskich.

Mateusz Mikołajczyk

Aktor teatralny i telewizyjny, nauczyciel teatru w polsko – francuskiej szkole „La Fontaine“. Poprzez swoje doświadczenie i autorskie projekty, zaprasza dziecii młodzież do świata teatru w atmosferze zabawy, radości przeżywania, wykorzystywania wyobraźni i kreatywności. Trener szkoleń z emisji głosu i wystąpień publicznych, twórca autorskiego projktu “Trening Lidera”.

Ramona Rey

Wybitna artystka estradowa, wokalistka o hipnotyzującym głosie.Absolutna osobowość, niezwykły temperament sceniczny, wspaniały trener głosu, pracujący z dziećmi i młodzieżą, które zakochują się w sposobie prowadzenia zajęć przez Ramonę.

Robert Pieńkowski

Jeden z najlepszych improwizatorów w kraju, aktor Teatru Improwizowanego Hofesinka, artysta związany z Klubem Komediowym i Sceną Komediową w Resorcie w Warszawie. Szkolił się w warszawskiej Szkole Impro oraz w prestiżowym iO Chicago pod okiem najlepszych instruktorów. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych sztuki improwizacji teatralnej oraz technik samodoskonalenia.

Marek Zimakiewicz

Aktor, fotograf, animator kultury. Posiada bogate doświadczenie pedagogiczne prowadząc zajęcia teatralne i fotograficzne. Regularnie prowadzi warsztaty dla dzieci w Teatrze Baj w Warszawie. Prowadzi również kurs dla nauczycieli i animatorów kultury „Teatr ożywiania“ w Teatrze Baj w Warszawie. Wspaniały portrecista, z którym praca przed obiektywem staje się niezwykłą przygodą.

Piotr Zakrzewski

Aktor, poeta, miłośnik życia. Absolwent PWST we Wrocławiu. Obecnie w trackie studiów Psychoterapeutycznych z Analizy Bioenergetycznej Lowena oraz Psychologii Transpersonalnej. Artystycznie rozwija się w Paryżu.

Pracował w wielu szkołach, prowadząc zajęcia kreatywne oraz teatralne. Uczy w myśl zasady: uczymy się i otwieramy poprzez kreatywnie spędzony czas, który jest zabawą. Przez wiele lat grał po całej Polsce w objazdowym teatrze lalek. Obecnie związany z branżą telewizyjna. Wystąpił w dziesiątkach reklam tv.

Natalia Mańkowska

Wybitny pedagog, tłumacz symultaniczny Tony’ego Robbinsa, metodystka, trener języka angielskiego w wystąpieniach biznesowych, pracuje w Londynie, Warszawie, Swansea i Chicago. Akademicki manager międzynarodowych kursów dla młodzieży z całego świata. Specjalizuje się w komunikacji i zarządzaniu relacjami z klientem.

Marta Pociejewska

Instruktorka tai chi, z ogromnym doświadczeniem i niezwykłą wrazliwością. Polecamy praktykę tai chi, która poprawia jakość naszego ciała, oddechu i relacji drugim człowiekiem. Marta Pociejewska potrafi pracować z dorosłymi, młodzieżą I dziećmi, a to szczególna umiejętność, by zainteresować młodych adeptów do szczegółnego rodzaju koncentracji I skupienia, jakże potrzebnych w pracy na scenie.

Pranay Pawlicki

Aktor, reżyser, dramaturg i wokalista. Ukończył Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Współtworzył legendarną Scenę Witkacego Wro, w której grał i reżyserował swoje pierwsze przedstawienia. Po studiach przez blisko 3 lata pracował w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Następnie przyjechał do Warszawy i zaczął pracę w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana pod dyrekcją Andrzeja Seweryna. Jako asystent reżysera współpracował m.in. z Moniką Strzępką, Agnieszką Lipiec-Wróblewską, Filipem Bajonem, Danem Jemmettem i Peterem Steinem. Zagrał również w przedstawieniach Krzysztofa Jasińskiego, Jacquesa Lassalle’a i Tomasza Koniny. Dla Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie napisał i wyreżyserował monodram „Buller”. W 2019 r. powołał do życia Pranay’s Theatre, w którym reżyseruje i gra jednocześnie monodramy społeczno-polityczne, jak „Ludobójcy” – grani w Teatrze Druga Strefa w Warszawie. Gra na ukulele i pisze piosenki.