Julia Mikołajczyk

Dyrektor artystyczny Akademii Rozwoju Artystycznego. Aktorka, pedagog, logopeda. Od wielu lat przygotowuje autorskie programy z dziedziny emisji głosu, wystąpień publicznych, terapii teatrem, techniki wokalnej, pracy z rekwizytem, skupienia i koncentracji, kreatywności, ekspresji scenicznej i improwizacji aktorskich.

Mateusz Mikołajczyk

Aktor teatralny i telewizyjny, nauczyciel teatru w polsko – francuskiej szkole „La Fontaine“. Poprzez swoje doświadczenie i autorskie projekty, zaprasza dziecii młodzież do świata teatru w atmosferze zabawy, radości przeżywania, wykorzystywania wyobraźni i kreatywności. Trener szkoleń z emisji głosu i wystąpień publicznych, twórca autorskiego projktu “Trening Lidera”.

Ramona Rey

Wybitna artystka estradowa, wokalistka o hipnotyzującym głosie.Absolutna osobowość, niezwykły temperament sceniczny, wspaniały trener głosu, pracujący z dziećmi i młodzieżą, które zakochują się w sposobie prowadzenia zajęć przez Ramonę.

Robert Pieńkowski

Jeden z najlepszych improwizatorów w kraju, aktor Teatru Improwizowanego Hofesinka, artysta związany z Klubem Komediowym i Sceną Komediową w Resorcie w Warszawie. Szkolił się w warszawskiej Szkole Impro oraz w prestiżowym iO Chicago pod okiem najlepszych instruktorów. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych sztuki improwizacji teatralnej oraz technik samodoskonalenia.

Marek Zimakiewicz

Aktor, fotograf, animator kultury. Posiada bogate doświadczenie pedagogiczne prowadząc zajęcia teatralne i fotograficzne. Regularnie prowadzi warsztaty dla dzieci w Teatrze Baj w Warszawie. Prowadzi również kurs dla nauczycieli i animatorów kultury „Teatr ożywiania“ w Teatrze Baj w Warszawie. Wspaniały portrecista, z którym praca przed obiektywem staje się niezwykłą przygodą.

Piotr Zakrzewski

Aktor, poeta, miłośnik życia. Absolwent PWST we Wrocławiu. Obecnie w trackie studiów Psychoterapeutycznych z Analizy Bioenergetycznej Lowena oraz Psychologii Transpersonalnej. Artystycznie rozwija się w Paryżu.

Pracował w wielu szkołach, prowadząc zajęcia kreatywne oraz teatralne. Uczy w myśl zasady: uczymy się i otwieramy poprzez kreatywnie spędzony czas, który jest zabawą. Przez wiele lat grał po całej Polsce w objazdowym teatrze lalek. Obecnie związany z branżą telewizyjna. Wystąpił w dziesiątkach reklam tv.

Natalia Mańkowska

Wybitny pedagog, tłumacz symultaniczny Tony’ego Robbinsa, metodystka, trener języka angielskiego w wystąpieniach biznesowych, pracuje w Londynie, Warszawie, Swansea i Chicago. Akademicki manager międzynarodowych kursów dla młodzieży z całego świata. Specjalizuje się w komunikacji i zarządzaniu relacjami z klientem.

Marta Pociejewska

Instruktorka tai chi, z ogromnym doświadczeniem i niezwykłą wrazliwością. Polecamy praktykę tai chi, która poprawia jakość naszego ciała, oddechu i relacji drugim człowiekiem. Marta Pociejewska potrafi pracować z dorosłymi, młodzieżą I dziećmi, a to szczególna umiejętność, by zainteresować młodych adeptów do szczegółnego rodzaju koncentracji I skupienia, jakże potrzebnych w pracy na scenie.