Akademia to miejsce dla wszystkich, którzy dbają o język i chcą zachować dobrą kondycję mówienia.

Znajdziesz tutaj odpowiedź, jak budować wizerunek słowem, gestem i jak odkrywać w sobie potencjał twórcy.

AKADEMIA to jedyny ośrodek w Polsce, który organizuje prestiżowe egzaminy Lamda- London Academy of Music and Dramatic Art, w której odbywają się egzaminy aktorskie.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty pozwalające na kompletowanie punktów potrzebnych na uczelnie wyższe na terenie całej Europy.

Od lat nasi studenci z sukcesami zdobywają bardzo wysokie wyniki w takich kategoriach egzaminacyjnych jak ACTING SOLO, READING FOR PERFORMANCE, SPEAKING VERSE AND PROSE.

Jednak w pewnym momencie poczuliśmy, że trzeba nam czegoś więcej – nie tylko egzaminu, lecz kompleksowego doświadczenia, na które składa się wyjątkowa podróż.

Dlatego jeździmy do Londynu, który stał się naszym miejscem inspiracji, poznawania kultury, historii, wrażliwości na teatr brytyjski.

Wycieczka do Wielkiej Brytanii, połączona z prestiżowym egzaminem, do którego nasi studenci przygotowują się niemal cały rok, stała się piękną tradycją Akademii Rozwoju Artystycznego i jesteśmy przekonani, że ma ogromny wpływ na rozwój naszej młodzieży.

To, co odkrywamy na miejscu, to zupełnie inny wymiar doświadczenia niż testy, sprawdziany i egzaminy, do których jesteśmy przyzwyczajeni na miejscu.

Młodzież doświadcza sztuki innego wymiaru – w programie zależy nam na zwiedzaniu najważniejszych galerii sztuki, wybieramy najciekawsze spektakle, które w danym czasie są proponowane w londyńskich teatrach.

Jest to czas na odkrywanie siebie w mieście, którym nie może się znudzić. A efekty podróży to piękne wspomnienia dzieci, reakcje rodziców, dokumentacja fotograficzna i filmowa – lecz są one tylko szkicem doświadczenia, jakie naprawdę kryje się w sercach i umysłach tych młodych, twórczych, zdolnych ludzi.

Jako Akademia, czujemy potrzebę inspirowana młodych i pokazywania, że przez pasję do swojej pracy i szacunek do niej, można odkrywać wspaniałe kontynenty intelektualne już w bardzo młodym wieku.