Julia Mańkowska posiada wybitne zdolności w zakresie organizacji i realizacji projektów szkoleniowych, konferencji, wystąpień publicznych. Nieprzeciętna charyzma, zdolności komunikacyjne, wyobraźnia i humor pozwalają jej błyskawicznie zjednać każde audytorium. Doświadczeniu scenicznemu i trenerskiemu towarzyszy koncentracja na celu i konsekwentne dążenie do jego osiągnięcia, odpowiedzialność, sumienność i pełne zaangażowanie. Kilkadziesiąt dużych konferencji i kameralnych szkoleń, które miałem okazję obserwować były potwierdzeniem wyjątkowego warsztatu i kompetencji Julii. Wszystkie wyróżniały się kreatywnością, świeżością podejścia i nastawieniem na potrzeby uczestników.

Szczerze polecam kursy u Pani Julii. Osobiście szedłem z pewnym niedowierzaniem, że w kilka godzin można zmienić coś w swoim sposobie komunikowania. Pani Julia umiejętnie wychwytuje braki poszczególnych kursantów i mimo ograniczonego czasu jest w stanie na zajęciach ukierunkować celnie dalsze ćwiczenia dla poszczególnych osób.
Było kilka ćwiczeń, które ukierunkowały mnie jak przygotować się do spotkań, co poprawić, żeby być przekonującym, na co zwracać uwagę mówiąc.W grupie udało mi się przełamać tremę, co było nieocenione w pracy. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony i kurs dał mi realne korzyści. Bardzo polecam

Pani Julia to przede wszystkim wspaniała i ciepła osoba, z którą nawet najtrudniejsze ćwiczenia mowy wykonuje się z przyjemnością i bezstresowo. Pani Julia dosłownie zaraża swoją pozytywną energią, która niesamowicie mobilizuje do dalszej pracy. My zaczęłyśmy nasze spotkania od korekty wymowy i ćwiczeń z emisji głosu, następnie skupiłyśmy się na umiejętności wypowiadania się w grupie i na wystąpieniach publicznych. Zajęcia dodały mi dużo pewności siebie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wcześniej brałam udział w zajęciach logopedycznych, jednak nie spełniały one moich oczekiwań. Zajęcia z panią Julią, to nie tylko terapia logopedyczna, ale także ogólne rozwijanie umiejętności ładnego i poprawnego wypowiadania się, co niesamowicie wpływa na naszą prezentację. Ja bardzo polecam wszystkim takie zajęcia, nie spodziewałam się, że mogą być tak niesamowitą przygodą i tak wiele zmienić w moim życiu! Anna R.

Gorąco polecam zajęcia z Panią Julia. To prawdziwa profesjonalistka, z pasją i niesamowitą energią, która motywuje do działania i przełamywania barier, jakie wyrastają przed człowiekiem w czasie wystąpień publicznych. Zajęcia ogromnie mi pomogły, nauczyłem się ciekawych ćwiczeń, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy; podczas spotkań biznesowych, prezentacji, ale również w życiu prywatnym; w spotkaniach ze znajomymi. Dziękuje bardzo Pani Julio. Szczerze polecam.